• Новак
Зимски Бебе Божиќ Симпатична Обрачот Дедо Headband Убава Глава Бенд Додатоци

Зимски Бебе Божиќ Симпатична Обрачот Дедо Headband Убава Глава Бенд Додатоци

DEN 51.00
DEN 56.16
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме проверете над големина детали внимателно. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина,ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Kacakid
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Платно
Број На Модел На:
Божиќ Обрачот Headband
Возраст Опсег:
12M,10T,7T,9T,5T,4T,6T,24M,8T,3T
Одделот За Името:
Бебето

Избор на клиент