• Новак
Квалитетна Професионална Преносни Трајни Oboe Случај мека торба тешко кутија Рачно ИЗРАБОТЕНИ Убава Работа водоотпорен кожа инструмент случај пакет

Квалитетна Професионална Преносни Трајни Oboe Случај мека торба тешко кутија Рачно ИЗРАБОТЕНИ Убава Работа

DEN 671.52
Во достапна форма

Пристапност


Здраво,драг пријател.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.
Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .
Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.
Најдобри желби за вас.
Мека торба 1, цена $13.99,само мека торба без внатрешен хард случај,дршката е мека.
Мека торба 2,цена $16.99,само мека торба без внатрешен хард случај,дршката е тешко baguette
Тежок случај 1,цена $31.99,само тешко случај без рачка,без надвор од мека случај
Тежок случај 2, цена $33.99,само тешко случај со рачка,без надвор од мека случај

Главните карактеристики

Употреба:
Други
Број На Модел На:
obo1
Материјал:
Други
Бренд Име:
DNBLT

Избор на клиент