• Новак
Смешни Едноставен и Искрен Белата Поларна Мечка Маскота Костим за Возрасни Кадифен Ткаенина Карневал Cosply Mascotte Mascota Фенси Облека SW1240

Смешни Едноставен и Искрен Белата Поларна Мечка Маскота Костим за Возрасни Кадифен Ткаенина Карневал Cosply

DEN 12449.00
DEN 13104.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење)
Главата со EPE материјал. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. ( дневник на aliexpress.
Водоотпорен :
POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен
Чистење На Инструкциите :
Водата за перење или хемиско чистење. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи.
АПЛИКАЦИИ :
1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн
2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн
3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн
4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн
5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн
6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн
Уникатен Дизајн :
Шлем материјал :
Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Избор на клиент