• Новак
Вести Розова Кристал Птица Брошеви Женски Жените Животинско Woodpecker Brooch Метал Сребро Brosh Boutonniere гроздобер-додатоци Накит

Вести Розова Кристал Птица Брошеви Женски Жените Животинско Woodpecker Brooch Метал Сребро Brosh Boutonniere

DEN 115.00
DEN 143.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Вести Розова Кристал Птица Брошеви Женски Жените Животинско Brooch Метал Сребро Brosh Boutonniere гроздобер-додатоци Jewlry
Опис :
Предмет : Мода Brooch
Димензии : 4cm*6.5 см
Пол : Жените Дами Девојки Мажите Се Љубители Најдобри Пријатели
Повод : Свадба Партија Ангажман Божиќ Подарок

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
жените брошеви и игли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
CAIZI
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Објектот:
Broach Broches за мажи
Производот:
Украси brooch
Стил:
Симпатична Кристал Брошеви
предмети:
украсни игли и brooch
Тип:
гроздобер Lapel Иглички
Jewlry:
женска прибор за облека
Пол:
унисекс мажи жени
Метал:
Злато Позлатен
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Избор на клиент