• Новак
Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Oukitel K6000 Плус/U7 Max/У20 Плус/U13/U15 Pro/U7 Плус/K6000 Pro/K10000/K6000

Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Oukitel K6000 Плус/U7 Max/У20 Плус/U13/U15 Pro/U7

DEN 575.52
Во достапна форма

Пристапност


Вистинска Кожа Торбичка Случај за Oukitel K6000 Плус/U7 Max/У20 Плус/U13/U15 S/U15 Pro/U7 Плус/K6000 Pro/K10000/K6000/U7/U8/U10
Опис
- Боја : Црна.
- Материјал : Вистинска Кожа.
- Уникатен дизајн видиме случај.
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да кажете ни го моделот на вашиот телефон,или ние ќе ви го испратиме по случаен избор,pls љубезно ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Материјал:
U15S, U13, U15 Про, U7 Max, U8, У20 Плус, K6000 Про, K6000 Плус, U9, U7, U7 Плус, K10000, U10, U7 Про, K6000
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Гроздобер,Сјајна,Бизнис,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Unviersal Случај
Големина:
5.5
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
OUKITEL
Стил:
вистинска кожа случај,торбичка случај
боја:
Црна
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
за Oukitel U7 Плус/K6000 Pro/U9/U10/U8/U7 Про
Функција:
Нечистотија-отпорен на
ОДГОВАРА ЗА:
за Oukitel K6000/U7/K10000/U15 Pro/U15S/U13 случај
Одговара 3:
за Qukitel U7 Max Случај
Одговара 4:
за Qukitel K6000 Плус Случај

Избор на клиент