• Новак
Топ Grade17mm широк Висок Квалитет 316L не 'Рѓосувачки Челик Злато Двојно Кубанската Спречување на Синџир на Мажите Тешки Ѓердан 24 Божиќ Подарок

Топ Grade17mm широк Висок Квалитет 316L не 'Рѓосувачки Челик Злато Двојно Кубанската Спречување на Синџир на

DEN 1252.00
DEN 1391.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

6" Hotsale Слободни Брод,добар дар US$ 13.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.7 инчи Мода мало девојче од не ' Рѓосувачки Челик 4mm сребро јаже, верига Ѓердан, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 5.99 /парче
Менито што се од Нерѓосувачки Челик, 6mm сребро злато, две тон синџир Ѓердан 21.99 /парче
6g Личност Сребро Кул Пиштол Форма Нерѓосувачки Челик Pendant, Слободни Shiping STGP-87 САД$ 5.99 /парче
15.50 /парче
Силни Мажи од љубов не 'Рѓосувачки Челик 3мм сребро&злато стап линк Ѓердан ,19.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99 /парче
Hotsale Сребро од Нерѓосувачки Челик, 5mm машки Ѓердан,21.50 /парче
Кул Момче&мажите 13mm 19.5 mm спречување на синџир Ѓердан,20.6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 10.6" БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 16.6" Блеска Сребрена Нерѓосувачки Челик Индивидуалност Овална Ѓердан Добар Дар, мода слободни брод US$ 10. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
24,17mm,320g
боја:
Злато
Пол:
Адвокатско и Момчиња
Должина:
24

Избор на клиент