• Новак
Пластични Мини Писмо Нож Писмо Mail Писмо Настроената Безбедност Хартија Чувано Машина Сечилото Канцеларија Опрема Случаен Боја

Пластични Мини Писмо Нож Писмо Mail Писмо Настроената Безбедност Хартија Чувано Машина Сечилото Канцеларија

DEN 24.00
DEN 28.80
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Сосема нов и висок квалитет се Отвора коверти, брзо и безбедно да се Чисти се сече настроената, без кинење Рачни писмо настроената обезбедува удобен, чисти се сече Чувано остар нож,Лесен за употреба, се лизга под буквата размавта и едноставно им помогнам напред Specifaction : Рачка Материјал : Пластични Сечилото : Нерѓосувачки Челик, Големина : Lx W : 8.5 cm x 6cm/3.34"x2.36" Пакет вклучуваат : 1x Писмо Настроената answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме боја ( сина , бела , зелена ) избор,Ние ќе ви испрати на боја по случаен избор Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. разговараат : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Главните карактеристики

моќност:
упатство
Број На Модел На:
Висок квалитет
Бренд Име:
arriveok
Употреба:
Писмо Отворање
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
писмо настроената
боја:
случаен боја
Големина:
LxW
Пакет:
1 buc
Type1:
Писмо Отварачки
Type2:
подарок Писмо Настроената
type3:
писмо настроената нож
type4:
писмо настроената услуги
type5:
писмо настроената меч
type6:
писмо нож

Избор на клиент