• Новак
Пастирски Стил Флорални Зајакот Птица памук душеци влошки маса крпа placemats правоаголник табела декорација додатоци doilies 46*30cm

Пастирски Стил Флорални Зајакот Птица памук душеци влошки маса крпа placemats правоаголник табела декорација

DEN 454.00
DEN 504.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Информација За Производот :
Големина,46x30cm
Материјал,Памучна Крпа

Главните карактеристики

боја:
A, B, C, D, E, F
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Пастирски
Материјал:
Платно
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
ОДИ ДОМА MP0001

Избор на клиент