• Новак
20pcs/многу 25мм античките сребро букви јас сум како среќа, што може да биде светови најдобри goddaughter припаѓа на мене шарм pendant за DIY

20pcs/многу 25мм античките сребро букви јас сум како среќа, што може да биде светови најдобри goddaughter припаѓа

DEN 320.64
Во достапна форма

Пристапност

Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму . Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. се надеваме дека ќе може да се прифати.
Име : DIY pendant
Боја : антички Сребрен
Големина : 25 MM
Материјал : Алуминиумски
Цена за 20pcs
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот :
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
ML168
is_customized:
No
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Големина:
25mm

Избор на клиент