• Новак
Бидете МИРНИ ЗАРАБОТАТ ПАРИ Калај Знаци Метал Табличка Антички Метал Калај Сликарство Паб и Продавница ОРКЕСТАРОТ Ѕид Налепница 30*15cm

Бидете МИРНИ ЗАРАБОТАТ ПАРИ Калај Знаци Метал Табличка Антички Метал Калај Сликарство Паб и Продавница ОРКЕСТАРОТ

DEN 389.00
DEN 480.00
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Железо
Големина : 30*15cm

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
9218
Стил:
Американски Стил
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package

Избор на клиент