• Новак
5pcs Внатрешен Дијаметар 20mm Средина Цевка Капи Висока Технологија Трајни Градина Земјоделство Вода за Пиење Цевки Plug Фитинзи

5pcs Внатрешен Дијаметар 20mm Средина Цевка Капи Висока Технологија Трајни Градина Земјоделство Вода за Пиење

DEN 299.00
DEN 383.52
-22 %
Во достапна форма

Пристапност

Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време.

Главните карактеристики

Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
NuoNuoWell
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
WJ 504
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Поправка Конектори

Избор на клиент