• Новак
DC 12V 16mm метал на метал јачина на светилка светла LED светла црвена зелена сина, жолта бела 5 боја водоотпорен и dustproof

DC 12V 16mm метал на метал јачина на светилка светла LED светла црвена зелена сина, жолта бела 5 боја водоотпорен

DEN 120.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
16mm
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
12v
сертификација:
CCC

Избор на клиент