• Новак
AD044 BENAO Бесплатен превозот+компресор 6m Гумени небото танчерка гумени воздух пчела танчерка за рекламирање

AD044 BENAO Бесплатен превозот+компресор 6m Гумени небото танчерка гумени воздух пчела танчерка за рекламирање

DEN 27264.00
Во достапна форма

Пристапност

Dudy & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ви благодариме ^_^
Опис на производот Гумени Воздух танчерка 10ft 6m Висока Бесплатен превозот цена & Прилагодите бојата 100% позитивни повратни информации Доколку купите компресор да се заедно, може да се добие 20 ДОЛАРИ попуст. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"
.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.

Главните карактеристики

дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
BENAO
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
AD044
Тип:
Гумени воздух танчерка
Материјал:
Оксфорд ткаенина
боја:
Се прилагодите
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Тип:
Гумени воздух танчерка
Сертификат:
SGS EN71-1,-2,-3
Употреба:
Рекламирање или guilding
Додатоци:
Поправка Колекции
Гаранција:
180 дена
Пакување:
Силна торба
Предност:
светлината лесно да се носат, одличен за рекламирање
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент

Гумени Зелен Лак
  • Новак

Гумени Зелен Лак

DEN 11520.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2