• Новак
4Pins Маса Проток на Воздух Сензор Мете За Ford Escort 1.6 16V 8ET009142181 AFH50-17 AFH5017 96FB-12B57-9BA 96FB12B579BA 7097312

4Pins Маса Проток на Воздух Сензор Мете За Ford Escort 1.6 16V 8ET009142181 AFH50-17 AFH5017 96FB-12B57-9BA

DEN 1066.00
DEN 1184.64
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови ,100% фабрика тестирани
Пакет содржи : 1 X компјутери
OE Број :
8 ET009142-181 AFH50-17 AFH5017
96 FB-12 B57-9 BA 96 FB12 B579 BA,7097312
Fitment :
1998-2000 година За FORD ESCORT КЛАСИЧЕН (AAL, ABL) 1.6 16 V L1 E
1999-2000 За FORD ESCORT КЛАСИЧЕН Turnier (ANL) 1.6 16 V L1 E
1995-1998 За FORD ESCORT VII (ГАЛ, AAL, ABL) 1.6 16 V L1 E
1995-1998 За FORD ESCORT VII (ГАЛ, AAL, ABL) 1.6 16 V 4x4 L1 E
1995-1996 За FORD ESCORT VII Кабриолет (СИТЕ) 1.6 16 V XR3i L1 H
1995-1999 За FORD ESCORT VII Кабриолет (СИТЕ) 1.6 16 V XR3i L1 E
1995-1999 За FORD ESCORT VII Имот (ГАЛ, ANL) 1.6 16 V L1 E
1995-1995 За FORD ESCORT VII Имот (ГАЛ, ANL) 1.6 јас 16 V L1 H
1995-1999 За FORD ESCORT VII Салон (ГАЛ, AFL) 1.6 јас 16 V L1 E
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Главните карактеристики

Вител Тип:
135019,7097312,A2C59512889
Резолуција:
8ET009142-181, AFH5017
линеарна:
96FB-12B57-9BA 96FB12B579BA
Hysteresis:
7.22184.34.0,96FB12B579BA
Повторливост:
213719768010,722184340,QM804,7516053
Чувствителност:
8ET009142181,AFH50-17,7097312
Мерен Опсег:
8ET 009 142-181,96 FB 12B57 9BA
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Термички Тип
Бренд Име:
ICIFAUTO

Избор на клиент