• Новак
Кинески бронза врежан со ламји и lotus благородна светилник

Кинески бронза врежан со ламји и lotus благородна светилник

DEN 1225.00
DEN 1775.52
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. На 7-15 дена. Имаме нашата продавница во кина. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри.

Среќно и Среќен Наддавање
. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
Кинески бронза врежан со ламји и lotus благородна светилник
големина на :
димензии : Висина : 5. Но, работите понекогаш се случи.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Главните карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Бакар
Тема:
Маскота

Избор на клиент