• Новак
1PCS YT287 РЕК 10-XX Пневматски фитинг Преку заеднички Брз полнач им помогнам на Цевки заеднички Бесплатен Превозот

1PCS YT287 РЕК 10-XX Пневматски фитинг Преку заеднички Брз полнач им помогнам на Цевки заеднички Бесплатен

DEN 69.00
DEN 72.48
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.

Главните карактеристики

боја:
MPC1001, MPC1002, MPC1003, MPC1004
Бренд Име:
Pixiuonline
Број На Модел На:
YT287
Тип:
Приклучоци

Избор на клиент