• Новак
Нови пристигнување! Бележник Botones 100 ја Поставува 10мм црна цврста Prong Прстен Притиснете Studs Snap сврзувачки елементи Poppers Атарот Клип + Клешти

Нови пристигнување! Бележник Botones 100 ја Поставува 10мм црна цврста Prong Прстен Притиснете Studs Snap сврзувачки

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Дувачкиот
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
TYB-1092
боја:
Црна

Избор на клиент