• Новак
Делови за 1/2 Пневматски Wrech

Делови за 1/2 Пневматски Wrech

DEN 456.00
DEN 480.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ова е делови за 1/2" пневматски клуч
Димензии се мери од страна на човештвото, постои отстапување. Ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
1/2
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOUSAILING

Избор на клиент