• Новак
FR.LANCELOT Нови пристигнување точка пети вистински кожени чевли мажите фустан чевли чипка секојдневен чевли на мажите свадба shoesspike студ станови 2018

FR.LANCELOT Нови пристигнување точка пети вистински кожени чевли мажите фустан чевли чипка секојдневен чевли

DEN 4108.00
DEN 5135.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Производ Фотографии

Главните карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10.5, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Бренд Име:
FR.LANCELOT
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
FR-001
Горниот Материјал:
Крава Велур
Insole Материјал:
TPR
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Outsole Материјал:
TPR
Функција:
Дише,Водоотпорен
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Тип:
Основни

Избор на клиент