• Новак
600ML Термос Шолја 304 од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани шише за вода Термо Кригла Garrafa Termica Кафе вакуум колби Термо Машки Подарок

600ML Термос Шолја 304 од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани шише за вода Термо Кригла Garrafa Termica Кафе вакуум

DEN 743.00
DEN 853.92
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

600 ML Термос Шолја 304 од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани шише за вода Термо Кригла Garrafa Termica Кафе вакуум колби Термо Машки Подарок
Ве молиме двојно проверете ја адресата што ви се предвидени, Бидете сигурни дека тоа е целосна и точна, ве Молиме имајте на ум дека купувачот е одговорен за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Поради екранот, снимање, осветлување и други причини, производот боја може да постои боја. Ние ќе се обидеме да покажеме во согласност со физички боја. Ако сте бизнис, можеме да се откажат превозот

Главните карактеристики

Капацитет:
500ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
сертификација:
CE / ЕУ,LFGB
Бренд Име:
MLED
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
куршум
Број На Модел На:
caneca termica
Производство:
Отворено Патување Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент