• Новак
200PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD54 4.7 УХ марк 4R7 Јамка Inductance

200PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD54 4.7 УХ марк 4R7 Јамка Inductance

DEN 492.00
DEN 518.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
CD54 4.7 УХ
Бренд Име:
EZIUSIN

Избор на клиент