• Новак
SUNTEK Отворено Соларен Панел 1500mah за Фото-Замки Безбедносна Камера Соларен Полнач за Батеријата за Лов на Камерата Игра Трага Камери

SUNTEK Отворено Соларен Панел 1500mah за Фото-Замки Безбедносна Камера Соларен Полнач за Батеријата за Лов

DEN 1151.52
Во достапна форма

Пристапност

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи. Адаптер : Влез AC110-220; Излез : 9 V 1000m A. Вградена литиум polmer батерија : 1500m Ah. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Напон и Струја од AC Адаптер : 5v и на 300m A. Предмети се испраќаат од Кина Копното користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Максимална Излезна Струја : 800m A. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Монтажа : за на рака/tripod Вода доказ IP54 Операција Температура : -22-+158 F, -30-+70 C Работа влажност : 5%-95% Пакување Вклучени
Детални Слики
Испорака детали за : 1. Ние ќе ви испратиме нова замена по добивањето на неисправни објект. 20 дена пари назад. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Плаќање : да ја прифатиме Али-експрес плаќање, ако сакате T/T, Western union, ве молиме контактирајте со нас да се направи ПИ за вас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
UnionCam
Број На Модел На:
ХТ-Б
Излезниот Напон:
6V/9V
Вградена литиум полимер батерија:
1500mAh
Соларни Пан Максимална Излезна Моќност:
На 0,4 W
Излезниот приклучок :
5.0X2.0 mm(DC2.1)
Адаптер:
Текст AC 110~220V;Излез 9V 1000Ma
Монтажа:
Рака/Tripod
Водоотпорен:
IP54
операција температура:
-22~+158°F/-30 +70°C
Работа Влажност:
5% ~ 95%
Име:
Соларен панел за лов на камера

Избор на клиент