• Новак
градина материјали мала бела керамички градина цвет садови planters office home десктоп декоративни зелено растение садови заобленоста тенџере

градина материјали мала бела керамички градина цвет садови planters office home десктоп декоративни зелено

DEN 713.00
DEN 792.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Бела
Лист Големина:
S
Тип:
Садови
Материјал:
Керамички
По завршувањето:
стаклен
Употреба Состојба:
Десктоп
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Број На Модел На:
ZAKKA ЦВЕТ POTS0002
Стил:
zakka
Тип:
Цвет Садови

Избор на клиент