• Новак
МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ SERGER ПОНИСКИ НОЖ 788013009 ЗА НОВ ДОМ KENMORE PFAFF JANOME SERGER 204D, 504D, 534DR СЕРИЈА II, ELNA

МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ SERGER ПОНИСКИ НОЖ 788013009 ЗА НОВ ДОМ KENMORE PFAFF JANOME SERGER 204D, 504D, 534DR СЕРИЈА

DEN 336.00
Во достапна форма

Пристапност

ДЕЛ # : 788013009
За Плаќање 1. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме обидете се да се избере препорачана пошта за да се избегне губење на непотребни проблеми. Поголемиот дел од нашите производи не се регистрирани парцела пост, ако изберете препорачана пошта е подобро.Сосема Нова Пониска Нож / Ножот се Вклопува Janome / Нов Дом : 204 D, 504 D, 534 DR СЕРИЈА II, 634 D, 644 D, 788, 888, 1110 DX, 3434 D, 7034 D, 9002 D, 9102 D, HF504 D & HF3434 D
Elna : 664
Kenmore : 385.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. На приемот во guard време ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде прошири на времето на приемот.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Материјал:
Matel
Употреба:
нож
Тип:
нож

Избор на клиент