• Новак
( 5 компјутери/многу ) Рамна Кабел ИДЦ 34 Pin Насловот Конектор, Вертикална, со Исфрлање Latch.

( 5 компјутери/многу ) Рамна Кабел ИДЦ 34 Pin Насловот Конектор, Вертикална, со Исфрлање Latch.

DEN 422.40
Во достапна форма

Пристапност

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
УЛ одобрени, со висок квалитет.
Други Pin Типови, ве молиме да ја посетите мојата продавница
***********************************************************
Превозот :
1.1"
Контакт отпор : 20 m OHM max.
Производителот : Nextron.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
TB-IDC34-5

Избор на клиент