• Новак
20PCS 7cm Нова скала модел DIY модел правење на дрвјата Зелени Модел Жичен Treesfor Градина Пакет Улица Изгледот

20PCS 7cm Нова скала модел DIY модел правење на дрвјата Зелени Модел Жичен Treesfor Градина Пакет Улица Изгледот

DEN 1242.24
Во достапна форма

Пристапност

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Моделот дрва се многу лесно да биде искривена тешко да се задржи формата кога се спакувани, но тоа е многу лесно да ги добие назад да облик, со tweezer, па затоа не грижете се, кога ќе ги добиете во девијантни форма.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Тема:
Згради
Тип:
Пластични Профили
is_customized:
Yes
Материјали:
ABS Пластика
боја:
Портокалова, зелена,
Висина:
7cm
Број На Модел На:
КТ-05
Тема:
Згради
Возраст Опсег:
Grownups

Избор на клиент