• Новак
Бесплатен Превозот 100pcs/торба Стакло осигурач 5*20MM 3А 250V Висок квалитет Осигурач

Бесплатен Превозот 100pcs/торба Стакло осигурач 5*20MM 3А 250V Висок квалитет Осигурач

DEN 212.00
DEN 230.40
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Шенжен Интегритет електронски Ко. Ltd.
(Компанијата обезбедува one-stop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)
Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.
Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.
Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.
Компанијата има долго-рок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!
Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервис-ориентирани развоен концепт. да се обезбеди повеќето на клиентот со задоволителна услуга redounding по, connive развој и воспоставување на долгорочна соработка!

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Употреба:
Приклучете
Кршење Капацитет:
Ниска
Број На Модел На:
BGDP 3А

Избор на клиент

STW9N150 1500V ДА-247 1PCS
  • Новак

STW9N150 1500V ДА-247 1PCS

DEN 53.28

* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност*Со цел да се обезбеди да до

P421 TLP421 10pcs/многу
  • Новак

P421 TLP421 10pcs/многу

DEN 264.00 278.40

Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне

5P08C3 SOP8
  • Новак

5P08C3 SOP8

DEN 326.40

*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел,