• Новак
LEEDSUN 5m 100 LED string светла Бакарна Жица Самовила Светла Отворено празник/Божиќ/Свадбена/Партија Декорација led осветлување

LEEDSUN 5m 100 LED string светла Бакарна Жица Самовила Светла Отворено празник/Божиќ/Свадбена/Партија Декорација

DEN 313.00
DEN 417.60
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.
Пакет содржи : 1 x 6 M Бакарна Жица LED Светла Ѕвездена
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија,TT. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Флексибилни бакарна жица може лесно да се изгради форми сакате. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. или, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Топла Продажба 5 M 100 LED string светла Бакарна Жица Самовила Светла Отворено празник/Божиќ/Свадбена/Партија Декорација led осветлување
Можеби сте заинтересирани во следниве производи :
Состојба : 100% сосема нов LED Кол : 120 парчиња Должина : Околу 6m Напојување : 12 V светла боја : Топло бела Начини : Стабилен На светилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или магла Вода доказ,безбедност напон.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
топло бела
Употреба:
празник
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
HOPEHONG
База Тип:
Оптоварување
Приклучете Го Опашка:
No
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Должина:
6inch
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Број На Модел На:
6m-120led-бакар
Гаранција:
2 години
Карактеристики:
Посебно за сите видови на одмор
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
6-10m
Извор На Енергија:
DC
Е dimmable:
No
Музика:
Никој
Глава Број:
51-100 глава
Употреба:
празник
боја на светлина:
топло бела
LED КОЛИЧИНА:
120pcs
Нето тежина:
100g
warterproof:
Yes
Работна температура:
-20 ~+60
Материјал:
Бакарна жица
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Избор на клиент