• Новак
Dongyang резби во дрво занаетите Феникс носат peony античка архитектура компонента заградата corbel носечка подлога дома влезот дрво tr

Dongyang резби во дрво занаетите Феникс носат peony античка архитектура компонента заградата corbel носечка

DEN 70272.00
Во достапна форма

Пристапност


Бебе слики :
Позитивни
На другата страна
[description] : дома зградата декорација, pendant, уметности и занаети, итн.
[дали] : нема (Липа).
[ниво на квалитет] : квалификуван
[дрво занает] : двоен двострано гравирање
100% во вид на снимање, прилагодено за избор Чиста рака резба, украсни орнаменти, убави и пријатни за око, традиционални и мода, модерен дом е ретка избор о! Топење технологија и естетика, како целина, длабоки конотација и култура дополнуваат едни со други, конфузија помеѓу, истакнувајќи бескрајни шарм и достоинството на уметноста. Е семејството, хотели, ресторани и други декорација на избор.

Главните карактеристики

моделирање:
Други
Боја Класификација:
38*55.5*9CM/

Избор на клиент