• Новак
Мото Велосипед LED Стоп Опашка се Претвори Сигнал Кочница Табличка Интегрирани Светлина Крстосувачот Хеликоптер Кафе Racer Старата Школа

Мото Велосипед LED Стоп Опашка се Претвори Сигнал Кочница Табличка Интегрирани Светлина Крстосувачот Хеликоптер

DEN 684.96
Во достапна форма

Пристапност

Спецификација :
Материјал : Алуминиум & ABS пластика
Боја : Чад
Извор на светлина : LED
Напон : 12 V
Извор на енергија : 1.0 / 0.5 W
Актуелни : 0.3 (А)
Светла Боја : Како на сликата шоу
Големина:како што е прикажано на слика
Жица Должина : Околу.36cm
LED Количина : 20
Целосно Правно E11 Означени Светлина!!
Карактеристики :
Лесно се инсталира, високо квалитетни, трајни
Висока ефикасност, светла, долготрајни
Shockproof & Водоотпорен, ниска потрошувачка на енергија
Вклучува опашка светлина, кочница светлина, број плоча светло & индикатори
Инсталации:
Земја : црна жица
Работат Осветлување : зелена жица
Кочница Светлина : црвена жица
лево Свртување јачина на Светлината : бела жица
во право се Претвори јачина на Светлината : жолта жица
Fitment :
Одговара за Motorcyle, Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki АТВ, Скутер, Улица Велосипед, Спорт Велосипед, Curiser, Хеликоптер

Главните карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание

Избор на клиент