• Новак
Sokotoo во машка повик плус големи димензии дупки искинале тексас вест Тенок светлина медиум темно сина резервоарот врвот Грб Outerwear

Sokotoo во машка повик плус големи димензии дупки искинале тексас вест Тенок светлина медиум темно сина резервоарот

DEN 1003.00
DEN 1056.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Светло Сина
Сина
Темно Сина

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Обвивка Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
дупка
Бренд Име:
SOKOTOO
Облека Должина:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Стил:
Повик

Избор на клиент