• Новак
Новиот Дизајн Се Зголеми Злато Кристал Кристал Мачка Pendant Ѓердан Поставите Свадба Партија Нова Жени

Новиот Дизајн Се Зголеми Злато Кристал Кристал Мачка Pendant Ѓердан Поставите Свадба Партија Нова Жени

DEN 579.00
DEN 723.84
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Треба да често го замени вашиот накит и да се избегне носење долго време, особено во жешките летни. Ве молиме обидете се да не го допира водата, а не ја носат кога ќе капење и пливање. Ние сме биле во накит поднесена преку 10 години. вклучува Шарм, Шарм белегзии, Ѓердани, Монистра, Lapel игли, Keychains, Торба куки, bookmarks (Ознаки), и Eyeglass носители, Обетки, Прстени. Ве молиме користете мека четка за да ги избрише површината на додаток за во автомобил и да ги отстранат своите површинските дамки.
Новиот Дизајн Се Зголеми Злато Кристал Кристал Мачка Pendant Ѓердан Поставите Свадба Партија Нова Жени
Парична казна или Мода : Мода
Предмет Тип : Ѓердани+Earring
Стил : Трендовски
Пол : женска
Материјал : алуминиумски
Синџир Тип : Линк Синџир
Бренд Име : SENFAI
is_customized : Да
Ако ви треба дополнителни информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат!
Метод на Накит Одржување и Заштита
1). Инаку, сите овие се оштетени на вашиот накит, и ќе влијаат на нејзиниот сјај.
Згора на тоа, имаме месечен капацитет од 300,000 накит предмети кои се прегледани од страна на нашите пет до шест КК за да се обезбеди висок квалитет на производите
Контактирајте не денес за повеќе информации.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
senfai
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
390mm,(about 15.35inch)
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
135*16mm(5.31*0.62 во)
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
2016091209
Тип На Објект:
ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
должина на ѓердан:
390mm,(за 15.35 инчи)
Pendant Големина:
135*16mm(5.31*0.62 во)
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Олово Време:
5-7 дена
превозот:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух истите да се Изречни или E-пакет
Наслов:
Роуз Злато Кристал Кристал Мачка Pendant Ѓердан

Избор на клиент