• Новак
20pcs/многу Hairwear Должина 55мм Цвет Големина 20*25мм Бакар 6 Бои Мода Коса клипови Накит Зголеми Barrettes

20pcs/многу Hairwear Должина 55мм Цвет Големина 20*25мм Бакар 6 Бои Мода Коса клипови Накит Зголеми Barrettes

DEN 396.00
DEN 417.12
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Драг пријател,
Убав ден!
Вашето мислење е многу важна за нас. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо .48 /многу
парчиња / многу
100pcs 32x35mm Метал/Легура Антички Сребрен Срцето Шарм Pendant DIY Мода Накит Наоди US$ 11.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.98 /многу
парчиња / многу
50pcs 25x42mm Метал/Легура Антички Сребрен шупливи-врежан Шарм Pendant DIY Мода Накит Додатоци Наоди US$ 14.86 /многу
парчиња / многу
Лесно Шопинг :

Shippment
- Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух
-Ако вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPS-от, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.08 /многу
парчиња / многу
Легура накит прибор трговија на големо 200pcs 7x10mm Антички Сребрен Срцето Шарм Pendant US$ 9.
Трговски Договор :
* Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!
* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!
100pcs 18x20mm Метал/Легура Антички Сребрен "Љубов" Срце Шарм Pendant DIY Мода Накит Додатоци Наоди US$ 9.88 /многу
парчиња / многу
50pcs 16x15mm Метал/Легура Антички Сребрен Писмо "Сестра" Срце Шарм Pendant DIY Мода Накит Наоди трговија на Големо US$ 8.

Главните карактеристики

Метална боја:
Сребрен, Антички Бронза, Бела К, Златна, Розово Злато, Црна Пиштол
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Тип:
Barrettes
Број На Модел На:
B25270
Должина:
55mm
цвет големина:
20*25mm
Бои:
Сребрена/Античкиот Бронза/Бела К/Златниот/Розово Злато/Пиштол Црна

Избор на клиент