• Новак
Фабриката места евтини дрво фото рамка lcon на Христос Enthronde православната религија византиската уметност стил верски Itmes

Фабриката места евтини дрво фото рамка lcon на Христос Enthronde православната религија византиската уметност

DEN 619.20
Во достапна форма

Пристапност

Ние се повеќе религиозни производи, како што се : ѓердан; keychain : крсте;, молитва јажиња, масло плови, charcole, кристално rosaries; бразлетна; pendant; подарок; икони и така натаму,
. Производот е убава, евтини.
Вовед : Висок Квалитет на слика рамки, дрво рамка. Е популарен меѓу религиозните луѓе. Јас верувам дека оваа прекрасна икона ќе ви донесе среќа, здравје и среќа!
Плаќање : Paypal,ЗАПАД УНИЈА,Кредитна Картичка
Транспорт : начин на Транспорт Транспорт брзина Карактеристика Кина Пост 30-50days Евтини и долго време ЕМС 3-15days Пониски цени, евтини, силна царинење капацитет, пренос стапка од DHL бавно, DHL,UPS-от 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет ТНТ,Fedex 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет
Нашата услуга :
. Оваа Икона на Христос Enthronde од страна на Deacon Матеј Гарет. Главно се користи за црквата декорација, домашна декорација. Затоа, износот на минималната цел е 35 САД долари , за да биде предаден.нашите религиски подароци занает , ниска цена, со висок квалитет, еквивалентни на цената на големо.),ние ќе бидеме првите време за вас да се справи.По брод имал било какви проблеми(квалитет, транспорт, услуги, итн.

Главните карактеристики

со слика картичка:
Yes
Материјал:
Дрво
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
FMWD-55
Тип:
слика рамка
Стил:
верски,православни,византискиот
Големина:
14.5x16.5cm
иконата:
Верски икона,византискиот икона,православната икона
Функција:
Големата уметност за верата,крштевањето подароци ,црквата добавувачи.Домашна Декорација.
Материјал:
слики дрво рамка
Н W:
0.26 kg

Избор на клиент