• Новак
Топла продаде Убава златна плоча светло зелена Природен камен прстен, 6-9 >Свадба накит бесплатен превозот

Топла продаде Убава златна плоча светло зелена Природен камен прстен, 6-9 >Свадба накит бесплатен превозот

DEN 479.04
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
4 : ) Капка брод и се комбинираат брод се двете достапни. Време на испорака како следново :
2) Забелешка : Сите налози ќе бидат испратени во рок од 1-2days кога исплата потврди. Ве молиме да ни даде
можност за решавање на било какви проблеми. Ве молиме контактирајте со нас во 7days по сте го добиле производи.
2 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
Добредојдовте во мојата продавница!
Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн.
Време на испорака можат да бидат различни, особено за време на максималните периоди на работа.
Враќање/Поврат
1) За било која причина не сте задоволни со нашите производи. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди )
ако сте љубители на нашите производи.
Повратни информации
1) Вашата повратна информација е многу важно за нас.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно!
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!
Превозот
1) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух .

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
прстен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Расположение Tracker

Избор на клиент