• Новак
14mm внатрешна големина Мода Бакар Уво Клип Круг Празно Поставување Рамки Празен База Cabochon Earring База За DIY Earring 100pcs/многу

14mm внатрешна големина Мода Бакар Уво Клип Круг Празно Поставување Рамки Празен База Cabochon Earring База

DEN 1321.00
DEN 1391.04
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. 05 сребро позлатен, 06 злато
мешана боја MOQ : 50pcs/секоја боја
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
14mm внатрешна големина Мода Бакар Уво Клип Круг Празно Поставување Рамки Празен База Cabochon Earring База За DIY Earring 100pcs/многу
големина : 14mm
боја : 01 досадна назад , 02 бронза, 03 досадна сребро.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. ние ќе бидеме секогаш подготвени.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
15550
Бренд Име:
SexeMara
Големина:
14mm
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Должина:
1.4cm
Објектот Висина:
1.4cm
Објектот Ширина:
1.4cm
Објектот Тежина:
100g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
1.4inch
Накит Наоди Тип:
уво клип

Избор на клиент