• Новак
година нови печатење свила палачинка де chine ткаенина свила летен фустан дише ткаенина трговија на големо со висок квалитет свила платно

година нови печатење свила палачинка де chine ткаенина свила летен фустан дише ткаенина трговија

DEN 1322.00
DEN 1468.80
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Ширина : 140 cm
Mumi : 16 Mumi
метар метар метар

Главните карактеристики

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Дише
Шема:
Печатени

Избор на клиент