• Новак
Копир Делови За Ricoh Aficio 1113P 1115P 1118P Тапан Чистење на Ножот,За Ricoh 1113 1115 1118 Копир Делови Тапан Wiper Нож,10PCS

Копир Делови За Ricoh Aficio 1113P 1115P 1118P Тапан Чистење на Ножот,За Ricoh 1113 1115 1118 Копир Делови

DEN 1919.52
Во достапна форма

Пристапност


Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Опис На Производот * 1.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Големи акции , Брза испорака; * 7. Конкурентна цена; * 4.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел. Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката. Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2).
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации). 100% нови; * 5.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Ви Благодарам Многу !
. Без наплата се нудат. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен Тапан Чистење Ножот За Ricoh 2015 2016 2018 AF1018 D Тапан Чистење на Ножот/Wiper Сечилото/Чистење на Ножот,Направени Во Кина се Користи За Ricoh Aficio 2015 2016 година 2018 D 2020 2020 D Копир Печатач Ласерски Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Број На Модел На:
1113P 1115P 1118P
Тип:
Други
Печатач Делови:
Тапан Чистење На Ножот/ Wiper Сечилото / Чистење На Ножот
Делови За Печатач:
За Ricoh Aficio 2015 2016 година 2018D 2020 2020D Копир

Избор на клиент