• Новак
Вистински 2.8 g 925 Солидна Sterling Silver Луксузни Богата Сина, Виолетова Tanzanits Pendant Свадба Жената 36x22mm

Вистински 2.8 g 925 Солидна Sterling Silver Луксузни Богата Сина, Виолетова Tanzanits Pendant Свадба Жената

DEN 911.52
Во достапна форма

Пристапност


ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. одговара. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.85 инчи
Скапоцен камен големина : 5x3mm
Третман : Загрева
Јасност : АКО да VVS Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн.Опис : Лице Pendant : 36x22 мм или 1. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
925 солидна sterling silver
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
SheCrown
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Романтични

Избор на клиент