• Новак
CASIMA SNNOW Серија Жените ги Гледа Чисто Кристално Кожа за на Рака Кварц Зглоб Види Дами Водоотпорен 100 Часовник Reloj Mujer 2017

CASIMA SNNOW Серија Жените ги Гледа Чисто Кристално Кожа за на Рака Кварц Зглоб Види Дами Водоотпорен 100 Часовник

DEN 3166.00
DEN 5755.20
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


CASIMA SNNOW Серија Жените ги Гледа Чисто Кристално Кожа за на Рака Кварц Зглоб Види Дами Водоотпорен 100 Часовник Reloj Mujer 2017

Главните карактеристики

Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Плива
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
CASIMA
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
18cm
Случај Дебелина:
8.2 mm
Број На Модел На:
КУД-6601
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
10Bar
Бендот Ширина:
16mm
Dial Дијаметар:
33mm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Избор на клиент