• Новак
Жените Убавината Помине Уметност Прашина Почиста УВ Гел Ноктите Прашина Четка во Прав Смена Во Парк Брза Испорака

Жените Убавината Помине Уметност Прашина Почиста УВ Гел Ноктите Прашина Четка во Прав Смена Во Парк Брза Испорака

DEN 44.00
DEN 67.20
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Спецификација
Ергономски дизајниран, едноставен за употреба.
Подобар ефект, чисти со чистење крем, итн.
Лесно да се отстрани прашина, честички во процесот на лак произведени на ноктите.
Најлон четка е мека и кожа-пријателски, може да се обидете на тоа што лицето и дланки.
Исто така, може да се користи четка за руменило.
Од суштинско значење помине алатки во ноктите продавница.
Тип : Ноктите Четка
Тема : Убавина
Материјал : Acylic Рачка, Најлон Четка
Дијаметар : 2.2 cm/0.87", Должина : 11cm/4.33" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Помине Четка

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
2.2cm
Материјал:
Acylic Рачка, Најлон Четка
Број На Модел На:
8809371
Бренд Име:
popfeel

Избор на клиент