• Новак
10X10ft Природата сценско сонцето цвет екран фотографија позадина,рачно насликани муслин памук фото backdrops за голема студио F5141

10X10ft Природата сценско сонцето цвет екран фотографија позадина,рачно насликани муслин памук фото backdrops

DEN 3717.00
DEN 4224.00
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

3,За 10'x20' не-обичен backdrops, на сликата прикажани покажува на врвот половина од позадина во повеќето случаи. 2,Позадина во боја може да се фаќа за исклучување малку време се користи како резултат на рака слика процес. имаме многу големини & сликите како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба . За НАС : Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија. Остатокот од позадина е подот капка која е насликан во појавување помеша бојата на остатокот од позадина.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време .
Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
10 X10ft Природата сценско сонцето цвет екран фотографија позадина,рачно насликани муслин памук фото backdrops за голема студио F5141
Функција : Големина : 10ft x 10ft ( големина може да се прилагоди) Модерното Печатење лесна Муслин Фото Позадина Секоја позадина е рачно насликани, што секој една единствена Светлина-тежина и лесно да се свитка & продавницата Додава флексибилност за секој сет-up Вклучува пораби во род џеб за лесно монтирање да позадина стојат
Се истакна :
1,Мулти-стилови за избор
2,Големина може да се прилагоди
3, се Користи за : студио за снимање, се облекуваат снимање, свадба снимање портрет снимање, 4,пет снимање, реклама, birthday (роденден)/семејството партија и внатрешна/надворешна портрет, итн.

Главните карактеристики

Големина (мм):
10X10ft, 10X12ft
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
F5141
Бренд Име:
FOTOKEEN
Материјал:
Муслин
Стил:
Сценско
Тип:
Рачно Насликани
кориснички:
име,датум,секој збор сите може да се менува
Големина:
Различни големини да се избере
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот

Избор на клиент