• Новак
RINGCALL симпатична Автомобил Телефон Носител на Универзалната Планината Заградата за Microsoft Lumia 950 950 XL oneplus 3 2 За Asus Зен AiO Zenpad S

RINGCALL симпатична Автомобил Телефон Носител на Универзалната Планината Заградата за Microsoft Lumia 950 950

DEN 199.00
DEN 325.44
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


БРЗ ПРЕГЛЕД :
Оваа симпатична морон купот на шофершајбната автомобил планината носител е наменета за сите паметни телефони помалку од 6 инчи од премиум материјал, кој може совршено да го држете вашиот телефон цврсто во вашиот автомобил кога возите без блокирање на вашиот видите или очите и да го заштити вашиот телефон од штети или испакнатини Пакет се вклучени : 1x Универзален Автомобил Планината Лулка Стојат Држачот за Паметен Телефон

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Телефон Носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
ABS
Држач За Во Автомобил:
Yes
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
No
Бренд Име:
Lulumi
Тип На Единица:
парче
Број На Модел На:
поддршка soporte за сите паметни телефони помалку од 6
Пакет:
Глувчето автомобил phone Држач (не се вклучени мобилен телефон)
Погоден ширина:
30-80см
Компатибилен Model3:
За Samsung
Компатибилен Model4:
За sony
Компатибилен Model5:
за Xiaomi
Компатибилен Model6:
за lenovo
Компатибилен Model7:
За Doogee
Компатибилен Модел 8:
за лета

Избор на клиент