• Новак
Ноќта на вештерките Декорација 3d View Страшно Крвава Скршени Ѕид Дух Ѕид Налепница Дома Декор Mural Партија Уметност 60*45см

Ноќта на вештерките Декорација 3d View Страшно Крвава Скршени Ѕид Дух Ѕид Налепница Дома Декор Mural Партија

DEN 179.00
DEN 220.32
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

Клиентите задоволително : не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Купувачот : Здраво , продавачот, Мојот пакет беше заглавен во царината, тие не порака до мене, јас не може да се добие тоа , Сега јас треба да се отвори некој спор. Купувачот : Здраво , продавачот, добив мојата пакети, ми се допаѓа тоа , исто така, квалитетот е неверојатно , но тоа изгледа премногу мала за мене. Имаме повеќе брендови , повеќе модели , повеќе боја во парк. Купувачот : Здраво , продавачот , јас не се добие мојата пакет, што се случува ? Зошто не може да ги пратите на следење на број? Е тоа погрешно? Продавачот : здраво пријател, ние сме испратени на пост , можеби ќе треба да направите некои процес на работа. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Бидејќи јас имам многу производи не ги листа на веб-сајтот сеуште . Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.
Карактеристики : Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
производ големина : 45*60см
: парче
: 0.)
: 60cm x 26cm x 5cm (23. Продавачот : Жал ми е , сите екстра данок на царинската се на купувачот одговорност, сите ние може да се направи е да се обиде да се потрудиме да се остави на купувачот да се избегне данок , ние ќе го одбележи ниска цена на пакетот и ја прати како подарок.

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
1498
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Пакување:
Транспарентен OPP
Произведени Област:
Кина

Избор на клиент