• Новак
100pcs/многу 10/12/15/20/25/30/40cm POF Транспарентна пластика Топлина се Смалуваат торба Топлина Печат Завиткување удар Подарок пакување складирање џеб

100pcs/многу 10/12/15/20/25/30/40cm POF Транспарентна пластика Топлина се Смалуваат торба Топлина Печат Завиткување

DEN 349.00
DEN 436.80
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


килограм
100pcs/многу 10/12/15/20/25/30/40cm POF Транспарентна пластика Топлина се Смалуваат торба Топлина Печат Завиткување удар Подарок пакување складирање џеб
материјал : POF Транспарентен Shrink Wrap Film торба
Тоа може да се користи со речиси било намали машина (рачно, полуавтоматски и автоматски ) Користат топлинска запечатување машина затворање на врвот, понови треба да го поставите пониска температура, ortherwise торба ќе се скрши; Користете топлина пиштол, топлина тунелот или удар фен за да се намали tamperature околу 150~250degree;
Пункција отпор, работи добро со редовни и нередовно во облик на објекти
*работи во чантата само за референца. Ве молиме изберете големина за да се купи, ви благодарам.
Слики само за референците, тоа е навистина големини, ве Молиме изберете големини да се купи, 1cm= 2/5inch, ви благодариме;
слики;
.

Главните карактеристики

Спецификација:
10x20cm 100pcs, 11x20cm 100pcs, 12x20cm 100pcs, 12x25cm 100pcs, 13x20cm 100pcs, 13x25cm 100pcs, 13x30cm 100pcs, 14x20cm 100pcs, 14x25cm 100pcs, 14x30cm 100pcs, 15x20cm 100pcs, 15x25cm 100pcs, 15x30cm 100pcs, 16x20cm 100pcs, 16x25cm 100pcs, 16x30cm 100pcs, 16x40cm 100pcs, 17x20cm 100pcs, 17x25cm 100pcs, 17x30cm 100pcs, 18x20cm 100pcs, 18x25cm 100pcs, 18x30cm 100pcs, 18x35cm 100pcs, 19x25cm 100pcs, 19x30cm 100pcs, 19x35cm 100pcs, 20x25cm 100pcs, 20x30cm 100pcs, 20x35cm 100pcs, 20x40cm 100pcs, 21x25cm 100pcs, 21x30cm 100pcs, 21x35cm 100pcs, 22x25cm 100pcs, 22x30cm 100pcs, 23x30cm 100pcs, 23x35cm 100pcs, 23x40cm 100pcs, 24x30cm 100pcs, 24x35cm 100pcs, 24x40cm 100pcs, 25x30cm 100pcs, 25x35cm 100pcs, 25x40cm 100pcs, 26x30cm 100pcs, 26x35cm 100pcs, 26x40cm 100pcs, 27x35cm 100pcs, 27x40cm 100pcs, 27x45cm 100pcs, 28x35cm 100pcs, 28x40cm 100pcs, 28x45cm 100pcs, 30x35cm 100pcs, 30x40cm 100pcs, 30x45cm 100pcs, 32x35cm 100pcs, 32x40cm 100pcs, 32x45cm 100pcs, 34x40cm 100pcs, 34x45cm 100pcs, 34x50cm 100pcs, 36x40cm 100pcs, 36x45cm 100pcs, 36x50cm 100pcs, 38x45cm 100pcs, 38x50cm 100pcs, 38x55cm 100pcs, 40x50cm 100pcs, 40x55cm 100pcs, 40x60cm 100pcs, 45x50cm 100pcs, 45x55cm 100pcs, 45x60cm 100pcs, 50x60cm 100pcs
Бренд Име:
eKangbuy
Број На Модел На:
W
Материјал:
POF пластика
Материјали:
три слоеви ко-екструдиран филм (PP+PE+PP),
Употреба:
ransparent Shrink Wrap Film Топлина Печат Торба POF Подарок Пакување
strongth:
Многу висок намалување на стапката во сите правци
fuction:
Топ јасност, сјај и сјај, навремено слободни

Избор на клиент