• Новак
PZOZ За iphone 7 Случај Кристал Сјајот Силиконска Маска Оригинални За iphone 8 Плус Луксузни Кристал Дијамант Мека Лушпа 4.7&5.5

PZOZ За iphone 7 Случај Кристал Сјајот Силиконска Маска Оригинални За iphone 8 Плус Луксузни Кристал Дијамант

DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
За iphone 7 Плус, За iphone 7, За iphone 8 Плус, За iphone 8
дизајн:
Транспарентен,Животно,Сјајни,Слатки,Шарени,Jewelled
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 8,iPhone 8 Плус,iPhone 7 Плус
Функција:
Анти-удар,Со Прст Прстен
Големина:
4.7 / 5.5 inch
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Shockproof + Кристал Случај
Тип:
кристал случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
PZOZ
Материјал:
TPU Силикони Со Дијамант
квалитет:
За iPhone7 / 7Plus iPhone 8 / 8Plus
Функција:
Валкани Отпорни И Анти-Удар
Стил:
Луксуз, Мода,Тренд

Избор на клиент