• Новак
Жените Секојдневен Кат-Должина на X - Долго А-Линија Фустан Половина Ракав Pleated Макси Фустани

Жените Секојдневен Кат-Должина на X - Долго А-Линија Фустан Половина Ракав Pleated Макси Фустани

DEN 2879.52
Во достапна форма

Пристапност


Должина на околу 145 см

Главните карактеристики

Големина:
3XS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Sashes
Фустани Должина:
Кат Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
E
Пол:
Жените

Избор на клиент