• Новак
YAOPEI 61318360420 Кочница Стоп Светло Switch За 1985-1999 BMW E28 E30 E32 E36 E36 E9

YAOPEI 61318360420 Кочница Стоп Светло Switch За 1985-1999 BMW E28 E30 E32 E36 E36 E9

DEN 828.00
DEN 1022.40
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Висок Квалитет 61318360420 Кочница Стоп Светло Switch За 1985-1999 BMW E28 E30 E32 E36 E36 E9
ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика .тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести. услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.
Детали на сликата
Клиенти Повратни Информации
.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Ширина:
10inch
Бренд Име:
YAOPEI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
3inch
Година:
Стандард
Специјални Функции:
Прозорецот Центар За Контрола Господар Префрлате
Име На Модел:
61318360420
Објектот Должина:
10inch
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал Тип:
plactic
Објектот Дијаметар:
10inch
Име На Модел:
61318360420
Автомобил Производител:
за BMW
Година:
1988-2002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Ширина:
3 cm
Објектот Тежина:
0.026 kg
pin:
2
Состојба:
Нови
Гаранција:
12 месец

Избор на клиент