• Новак
1000PCS/МНОГУ 1W боја прстен inductance НАТОПИ 0510 10000UH 10MH Круг Моќ Inductor Боја Јамка Inductance

1000PCS/МНОГУ 1W боја прстен inductance НАТОПИ 0510 10000UH 10MH Круг Моќ Inductor Боја Јамка Inductance

DEN 1505.00
DEN 1584.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
0510 10000UH 10MH
Бренд Име:
EZIUSIN

Избор на клиент