• Новак
Секси долна Облека во Пастелни Goth Запалено Фетиш Тело Подигнат Кина Работи Црвено Подигнат Градник Ропство Подигнат тело кафез Harajuku Goth Кафез Градник

Секси долна Облека во Пастелни Goth Запалено Фетиш Тело Подигнат Кина Работи Црвено Подигнат Градник Ропство

DEN 413.00
DEN 589.92
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


2 : Non-бесплатен превозотEMS, E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови; ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки. Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени", и да не се соберат на ДДВ,
давачки и/или даноци и не може да се предвиди она што особено обвиненија може да биде.
Ако не се направат овие дополнителни трошоци, тие мора да бидат дадени во цел за вашиот пакет да се расчисти на царинската управа.
Ве молиме Изберете ја вашата преферирана Превозот Метод или производи ќе бидат испорачани преку e Packet за НАС и Кина Пост Воздухопловната за сите други држави за слободни во стандардно. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Големина на табелата е само за референца со мерења грешка 1-3cm,
тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да дадете ваши љубезно ве молиме да се разбере.
Но, тоа трае околу 15-40 работа дена откако беше објавено.
Превозот :
1. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе биде дадена со себе.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува. Ние го задржуваме правото да се избере другите превозникот соодветно.
Биста 70cm-105cm
Под биста 70cm-100cm
Половината 60см-90cm
S-O0586
S-O0587
S-O0588
S-O0589
S-O0590
S-O0591
S-O0592
S-O0593
S-O0594
Следната слика , ја Отворите директно можат да купат
Големина на :
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат нешто ви се допаѓа.
Вистински Снимање
Боја : Црна ( Можете да ги прилагодите тоновите на бојата и големината )
Ова е само една димензија , ако сакате, можете да кажете ми големината , јас ќе ви даде прилагодено . Ве молиме потврдете го на пратката начин и плаќање, и ние ќе брод на производи за да можете што е можно поскоро,
потоа ние ќе ви каже на следење на број;како и да е, вашиот предмет ќе се преземат добра нега кога ќе ја добијат.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
S-O0587
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент